Простежується повний провал конструкції "русскава міра" Путіна, - Піонтковський

Президент Російської Федерації Володимир Путін втратив Україну й Закавказзя, таким чином омріяна агресором конструкція “русскава міра” провалюється. Про це повідомив політолог Андрій Піонтковський у програмі "Студія Захід з Антіном Борковським", передають Патріоти України.

“Основна помилка президента Росії Путіна навіть не в тому, що Захід не погодиться на його вимоги визнати увесь пострадянський простір зоною його домінування. Проблема в тому, що в цю його зону ніколи не підуть ні еліти, ні народи, ні держави колишнього СРСР. Туди не йде навіть такий же злочинець Лукашенко. Усі спроби аншлюсу Білорусі провалюються. Путін повністю втратив Україну. І якось у Кремлі не згадують, не помічають, що Путін повністю втратив Закавказзя. Туреччина там зайняла позиції, які останній раз вона мала 150 років тому – пригір’я північного Кавказу й побережжя Каспію”, – сказав Піонтковський.

Політолог наголосив, що поки агресор Путін бореться зі вступом України в Північноатлантичний альянс, Азербайджан непомітно вступив у НАТО, вірніше в одну з держав-учасниць альянсу. "Тобто простежується повний провал конструкції “русскава міра” Путіна. Президент США Джозеф Байден же їде до Путіна, як він уже неодноразово заявляв, щоб у безпосередньому спілкуванні ще раз назвати ту ціну, яку господарю Кремля доведеться заплатити за військову агресію проти України. Ця ціна смертельна для путінського режиму й, може, навіть для всієї Російської Федерації", – додав Андрій Піонтковський.

Джерело: Еспресо.ТV

Американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі, - журналіст

неділя, 25 липень 2021, 13:30

Всередині команди президента США Джо Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики - про це заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України. "Стратегія Байдена зараз полягає ...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.