Просто "денег нет"? У Росії чиновникам запропонували віддати свою місячну зарплату на підтримку військових

Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков виступив із пропозицією перерахувати місячну зарплату на потреби російських військових. Про це він заявив під час наради в уряді 29 травня, передають Патріоти України.

Все почалося з більш скромної ініціативи. У ході наради віце-губернатор Сергій Сьомка запропонував Травнікову підтримати пропозицію щодо перерахування одноденної зарплати на підтримку російської армії. Така акція вже проводилася у 2022-му році, а кошти були направлені до спеціально створеного фонду "Інтеграція".

Губернатор підтримав пропозицію, однак вніс свої корективи. "Звичайно, прибутки у всіх різні. Але я думаю, що керівники можуть собі дозволити перерахувати суму більшу, ніж денний заробіток. Деякі керівники, на мою думку, зможуть перерахувати і місячну зарплату", – передає його слова Meduza.

Раніше, у березні, Травніков виступав із звітом, у якому вказав про виділені 4,2 млрд рублів із резервного фонду Новосибірської області на цілі, пов’язані з війною в Україні.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...