Просто "денег нет"? У Росії чиновникам запропонували віддати свою місячну зарплату на підтримку військових

Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков виступив із пропозицією перерахувати місячну зарплату на потреби російських військових. Про це він заявив під час наради в уряді 29 травня, передають Патріоти України.

Все почалося з більш скромної ініціативи. У ході наради віце-губернатор Сергій Сьомка запропонував Травнікову підтримати пропозицію щодо перерахування одноденної зарплати на підтримку російської армії. Така акція вже проводилася у 2022-му році, а кошти були направлені до спеціально створеного фонду "Інтеграція".

Губернатор підтримав пропозицію, однак вніс свої корективи. "Звичайно, прибутки у всіх різні. Але я думаю, що керівники можуть собі дозволити перерахувати суму більшу, ніж денний заробіток. Деякі керівники, на мою думку, зможуть перерахувати і місячну зарплату", – передає його слова Meduza.

Раніше, у березні, Травніков виступав із звітом, у якому вказав про виділені 4,2 млрд рублів із резервного фонду Новосибірської області на цілі, пов’язані з війною в Україні.

Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...