Просто дуже хотіла "Ладу"? У Росії жінка змусила чоловіка мобілізуватись і стала вдовою

У місті Полевський Свердловської області РФ 26 жовтня поховали 29-річного мобілізованого окупанта Іллю Корольова. Чоловік не хотів йти на війну проти України, проте його дружина заявила, що він мусить піти, щоб "захистити її та дітей". Про це пишуть російські пропагандисти, передають Патріоти України.

Вдова Корольова Анастасія заявила, що коли її чоловіку прийшла повістка, він не хотів їхати на війну. Проте жінка його переконала та змусила піти вбивати українців. Росіянка стверджує, що вона думала, що "з нею цього не станеться".

"Він дуже переживав та боявся. Але я сама сказала йому: "Іди, не будь боягузом, захищатимеш мене і наших дітей", - заявила вдова окупанта.

27 вересня чоловіка забрали до військкомату, 28 - відправили до Ростовської області, де мобілізованих протримали тиждень. А вже 12 жовтня мобілізований окупант загинув у Херсонській області.

Окупант все життя прожив у своєму рідному місті, працював вантажником на місцевому м'ясокомбінаті. 10 років тому він проходив строкову службу, проте дружина окупанта лише зараз пригадала, що чоловік не вмів навіть стріляти.

Тепер вдова окупанта бідкається, що в неї залишилось двоє дітей та іпотека. Жінка сподівається, що Росія їй виплатить компенсацію і вона зможе розрахуватись з боргами.

В Росії спробували поглузувати з мера Дніпра і запропонували дрова в обмін на пам’ятники, але щось пішло не так (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:52

Голова адміністрації російського міста Кремьонки Калузької області Сергій Гусєв надіслав на ім'я мера Дніпра Бориса Філатова "відкритий лист". У ньому росіяни у знущальній формі запропонували обміняти знесені в місті пам'ятники російським діячам на "др...

У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

субота, 4 лютий 2023, 23:29

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС,...