Просто "геніальне" рішення: Голова "Роскосмосу" пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)

Генеральний директор державної корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін запропонував надрукувати гроші замість заморожених за кордоном в межах санкцій проти РФ. Про це в суботу, 28 травня, він заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24", передають Патріоти України.

Нові гроші, вважає Рогозін, потрібно віддати промисловості. "Ну ось в рахунок саме цих доларів - 350 мільярдів - ми просто фізично можемо випустити свої інвестиційні гроші. ... Я вважаю це можливим... Ці гроші можна надрукувати і дати промисловості саме під найпотужніші і найперспективніші інвестиційні проекти", - сказав голова Роскосмосу.

За словами Рогозіна, якщо його корпорація отримає хоча б один трильйон рублів з цієї суми, відбудеться "різке форсування всіх ключових програм". "...і створення нової перспективної пілотованої системи, і створення проекту "Зевс" - тема, за якою в нас є семирічна фора щодо Сполучених Штатів, це космічний ядерний буксир. У нас реально просунута ця робота, нам зараз не вистачає коштів на неї. Якщо ці кошти були б, ми негайно штовхнули б за допомогою таких проектів концентрацію інтелекту, технологій, промислового потенціалу, який згуртує принаймні ракетно-космічну галузь і рвоне її буквально вперед", - стверджує голова Роскосмосу.

Постпред України пояснив, чому Росію не виключать із Радбезу ООН

середа, 29 червень 2022, 13:14

Росію не виключать з Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, тому що країна володіє ядерною зброєю. У цьому відмінність між сучасною РФ і Радянським Союзом зразка середини минулого століття. Таку заяву зробив постійний представник України при ООН Се...

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...