
"Розенбаум сьогодні пояснював Собчак, що Одеса не може бути українською: «Когда я вижу, как по Одессе идет человек и кричит «Одэса — цэ Украина!», я точно знаю, что он не одессит. Нет в Одессе людей, которые кричат «Одэса!», их нет просто», - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Ще один з тих, від кого важко відмовлятись українцям: "ну ж це просто пісні, хороші пісні!", "це ж наша молодість", "ну ж не можна просто все абсолютно викидати, там і хороше було". От тільки це "хороше", по-перше, було пропагандою і якорем "русского міра", а по-друге, належить типовому нацисту, свідомому комбатанту СВОР.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...