Просто не впізнати: Віктор Ющенко зустрічав Новий рік із новим іміджем (фото, відео)

Катерина Ющенко опублікувала у мережі новорічні світлини. На фото вона позує біля ялинки разом з Віктором Ющенком, який відпустив бороду.

Директорка Ukrainian Wine&Spirit School, членкиня Асоціації сомельє України Катерина Ющенко оприлюднила у своєму фейсбуці кадри зі свята. Саме на них користувачі мережі й побачили третього Президента України з бородою, інформують Патріоти України.

"З Новим роком, Пане-господарю", – підписала фото Ющенко.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...