"Просто перестать стрелять": На Донбасі знов ллється українська кров

У середу, 11 листопада, станом на 17:00 у зоні проведення Операції об'єднаних сил зафіксовано один обстріл з боку російських військових, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу Операції об'єднаних сил.

"Російсько-окупаційні війська порушили режим припинення вогню, відкривши вогонь зі стрілецької зброї та великокаліберного кулемета поблизу Кам'янки", - йдеться у повідомленні.

Унаслідок ворожого обстрілу один український військовослужбовець зазнав вогнепального поранення. Військового одразу госпіталізували, стан його здоров'я задовільний.

"Про зухвалі дії збройних формувань Російської Федерації та її найманців оперативно було повідомлено представників ОБСЄ через Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін", - зазначили у штабі ООС.

Також у штабі повідомили про розмінування саперами ДСНС близько 6 гектарів території у прифронтовому районі та знешкодження 89 знайдених вибухонебезпечних предметів.


Тиск на Кремль наростає: Україна знайшла "карти" для перемоги над РФ без допомоги США, - TIME

понеділок, 25 травень 2026, 7:54

Україна змогла знайти нові інструменти тиску на Росію попри скорочення американської підтримки та спроби Вашингтона нав’язати Києву невигідні умови миру. Ключову роль у цьому відіграли українські дрони, які дозволили завдавати ударів по військовій і ен...

На концерті Кобзона зберігається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 травня

понеділок, 25 травень 2026, 7:36

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.05.26 орієнтовно склали: