"Просто перестать стрелять": На Донбасі знову ллється українська кров. Бійцям ООС відкривати вогонь у відповідь заборонено

Від початку доби 4 грудня з боку бойовиків зафіксували 2 порушення режиму припинення вогню. Внаслідок обстрілів український військовослужбовець отримав вогнепальне поранення, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр операції Об'єднаних сил.

"У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" неподалік Луганського, унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об'єднаних сил. Українському захиснику оперативно надано першу медичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров'я середньої тяжкості", - йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що неподалік населеного пункту Водяне зафіксували ще один обстріл. Російсько-окупаційні війська обстріляли українські позиції із забороненого важкого озброєння - артилерійських систем 122-го калібру та 120-міліметрових мінометів.

"Сьогодні, о 10:46 у районі н.п.ЛУГАНСЬКЕ (Світлодарськ) внаслідок вогню снайпера отримав поранення один український військовослужбовець. Наразі він знаходиться у лікувальному закладі, його стан стабільний", - йдеться у повідомленні Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...