"Просто під…раси": Російський кадровий військовий поскаржився на підготовку "мобіків" і розкрив схему заробітку за них. Перехоплення

Російські кадрові військові не задоволені "мобіками", яких нагнали до навчальних частин. Вони досі дивуються якістю підготовки новобранців та розповідають, що серед них багато злочинців, зокрема убивць, передають Патріоти України.

Про це, зокрема, йшлося у телефонній розмові одного російського солдата з товаришем, перехоплення якої в розпорядження "Обозревателя" надало хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів" (Щоб прослухати аудіо, доскрольте новину далі. УВАГА!!! Наявна ненормативна лексика).

"Ну що, ніх…я не готують "мобіків". Кажуть, до 20-го мають виїхати. Та ці "мобіки" – вони уйоб…и йоб…ні бл…дь. Просто під…раси!!! Скоріше вони б вже поїхали звідси. У них заняття якісь проводять, але х..й зрозумієш – формують їх чи ні. Вони просто відбувають свій термін і вйоб…ть, відбувають і вйоб…ть. Вони потім їдуть в якісь частини, х…й знає які, де в них має відбутися подальше формування. Та тут такі "мобіки" – я ї…у, бл…дь. Вбивці, бл…дь!" – розповідав окупант.

Водночас, судячи з розмови, деякі мобілізовані все ж отримують необхідні грошові виплати, хоча і не всі. А місцеві вояки, які чергують на КПП, налагодили прибуткову бізнес-схему – випускати "мобіків" за межі військової частини за гроші.

"А хто черговим ходить по КПП, то їб…ти, тут золоті запаси виносять після наряду. За гроші випускають", – зазначив російський військовий.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...