"Просто работа такая, ничего личного": Глава Роскосмосу вирішив "пожартувати" про ядерний удар по країнах НАТО

Одіозний глава Роскосмосу Дмитро Рогозін висловив "дотепний" жарт про "ядерний" удар по країнах НАТО. Про це йдеться в Telegram Рогозіна, передають Патріоти України.

Спершу глава Роскосмосу процитував заступника голови МЗС РФ Олександра Грушка про те, що у Росії "немає ворожих намірів щодо ставлення до Фінляндії та Швеції". "У "Сармата" щодо країн НАТО теж немає упередженого ставлення і ворожих намірів. Просто робота така", - прокоментував Рогозін.

Напередодні заступник голови РФ при ООН Михайло Полянський пригрозив Фінляндії та Швеції військовим вторгненням, якщо країни стануть членом НАТО.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...