
Для того, аби стабілізувати фронт та створити резерви для наступальних операцій, Україні потрібно мобілізувати півмільйона осіб. Про це заявив ветеран АТО, військовий експерт Євген Дикий в інтерв'ю УНІАН, передають Патріоти України.
"Просто стабілізувати фронт - це добре, але це нічого не дасть. Нам потрібні резерви й для наступальних операцій. І всі ці цифри вже були озвучені публічно. Ще наприкінці 2023 року колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний озвучив цифру в півмільйона одноразового набору. І, на жаль, ситуація з того часу не лише не покращилася, а навпаки навіть погіршилася", - зауважив він.
За словами експерта, наразі Україні досі потрібно швидко набрати півмільйона людей, після чого можна набирати кожного місяця від 20 до 30 тисяч осіб. "Якби нам вдалося це зробити - цих цифр нам було б достатньо для перемоги", - вважає Дикий.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...