
Для того, аби стабілізувати фронт та створити резерви для наступальних операцій, Україні потрібно мобілізувати півмільйона осіб. Про це заявив ветеран АТО, військовий експерт Євген Дикий в інтерв'ю УНІАН, передають Патріоти України.
"Просто стабілізувати фронт - це добре, але це нічого не дасть. Нам потрібні резерви й для наступальних операцій. І всі ці цифри вже були озвучені публічно. Ще наприкінці 2023 року колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний озвучив цифру в півмільйона одноразового набору. І, на жаль, ситуація з того часу не лише не покращилася, а навпаки навіть погіршилася", - зауважив він.
За словами експерта, наразі Україні досі потрібно швидко набрати півмільйона людей, після чого можна набирати кожного місяця від 20 до 30 тисяч осіб. "Якби нам вдалося це зробити - цих цифр нам було б достатньо для перемоги", - вважає Дикий.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...