Просто так не відступить: Генерал назвав "завдання №1" для Путіна в Україні, на це готові кинути всі сили

Російські окупанти зараз прагнуть захопити Маріуполь, після чого перекинути сили звідти на напрямки Донецької та Луганської областей, щоб наступати далі, в тому числі на південь. Таку думку озвучив "Апострофу" генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010) Микола Маломуж, передають Патріоти України.

За його словами, зараз ворог концентрує основні сили, проводить попередні розвідувальні атаки й розвідки боєм. "На окремих напрямках Донецької та Луганської областей йдуть проривні атаки там, де вважається, що може бути пробита система оборони України. Але концентрація основних військ, я думаю, ще попереду. Це буде концентрація військ, що йдуть і через територію Росії, через Донецьк і Луганськ, і вже на півночі та в Бєлгороді формуються нові формати Збройних сил. Це і ті, які перейшли з Київської, Чернігівської та Сумської областей, і нові резерви, які підтягуються не тільки з південного і центрального федерального округів Російської Федерації, а й з Далекого Сходу, з Уралу. Ми бачимо, що йде формат по наростаючій", - розповів генерал.

"Завдання №1" для Путіна зараз - це Маріуполь, оскільки це символ стійкості українських воїнів, зазначає Маломуж. "Може, Путін і говорив не штурмувати" Азовсталь", але йде бомбардування, йдуть постійні атаки. Завдання перед військовими Росії - захопити Маріуполь, а потім перекинути звідти основні сили на напрямки Донецької та Луганської областей, щоб ефективно проводити наступальні операції. З іншого боку, не потрібно забувати про Ізюмський напрям, який сьогодні надзвичайно важливий для проведення "спеціальних операцій" агресора по оточенню Збройних сил України, проведення атак з флангів. І, зрозуміло, це південь України, де сьогодні у ворога значні втрати", - припускає він.

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...

Супутниковий знімок показав стан заводу із виробництва «шахедів» в Ірані після атаки безпілотників

неділя, 29 січень 2023, 18:56

Супутникові знімки свідчать, що наразі мова про знищення заводу з виробництва Shahed-136 не йде. З’явилися супутникові знімки території іранського заводу з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших безпілотників, у місті Ісфахан. Про це повідомл...