"Просто зобов'язані це зробити": У Німеччині назвали законним можливий арешт Путіна на саміті BRICS у ПАР

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вважає законним арешт російського диктатора Володимира Путіна у ПАР, куди він мав би прибути в серпні для участі у саміті BRICS. Вона підкреслила, що міжнародне право на даний момент є чітким щодо виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна, передають Патріоти України із посиланням на німецьку газету Zeit.

Бербок закликає дотримуватись міжнародного права на саміті в Південній Африці щодо можливого арешту президента Росії Володимира Путіна. "Наразі міжнародне право чітке. Міжнародне право чітко визначає: воєнні злочинці, відповідальні за ведення агресивних війн, колись будуть притягнуті до відповідальності", - сказала Бербок після засідання Ради держав Балтійського моря у німецькому Вісмарі.

Саміт BRICS чітко показує, що жорстока агресивна війна та порушення міжнародного порядку мають наслідки для кожного агресора та воєнного злочинця, сказала Бербок. "Тоді брати участь у міжнародних конференціях було б не так просто", - зазначила голова МЗС Німеччини.

Вона додала, що Південна Африка вже дала зрозуміти, що вона є членом МКС. "Це робить ще більш зрозумілим, що ця російська агресивна війна не є суто європейською справою, а що вона впливає на весь світ", - сказала Бербок.

Речник ВМС ЗСУ розповіли, як далекобійні ATACMS допоможуть Силам оборони України

вівторок, 26 вересень 2023, 19:06

"Як точне озброєння з великою дальністю вона (ракета ATACMS – УНІАН) додає можливостей планування у розвитку бойових дій по прогресії", - сказав речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук під час брифінгу у медіацентрі "Україна-Одеса". Він додав, що будь-яке нове...

"Грошей треба, ви для нас вороги": Дружина окупанта спробувала пояснити, чому він пішов вбивати українців (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 18:52

Дружина полоненого російського окупанта заявила, що він прийшов на війну вбивати українців заради того, щоби заробити грошей. При чому вона зізналася, що її чоловік пішов на фронт не по мобілізаціі, а добровільно, передають Патріоти України. Також вона...