
Заява про це з'явилася на сторінці відомства в Facebook. Пропагандисти Шойгу заявляють, що сировину бензовозами вивозиться в інші країни підконтрольною США компанією "Седкаб". А у випадках нападів на такі каравани Вашингтон залучає сили спеціальних операцій і бойову авіацію.
"Як свідчать представлені знімки космічної розвідки Міноборони Росії, сирійська нафта і до, і після розгрому терористів ІДІЛ в Заєвфратті, під надійною охороною військовослужбовців США активно добувалася і масово спрямовувалась бензовозами на переробку за межі Сирії", – заявили в Росії.
На доказ в Міноборони РФ опублікували супутникові знімки. Правда, встановити, що саме на них зображено і коли їх було зроблено, неможливо.




"Сенсацію" від Росії, до речі, вже розгромили в коментарях під повідомленням на Facebook.
"Шановні, а як ви рахуєте так цікаво: виручка $30 млн. в місяць при вартості $32 за барель? А тепер давайте порахуємо разом. Один бензовоз вміщує максимум 30 кубометрів нафти. Це близько 188 барелів. Таким чином один бензовоз може максимум вивести $5875. Щоб вкрасти $30, млн треба зробити 5106 рейсів. Ділимо на 30 днів місяця і отримуємо 170 рейсів щодня! Це який же автопарк бензовозів і супроводжуючих машин потрібно мати щоб це здійснити?!", – написав Роман Толб.

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...