
Просування українських військових в Серебрянському лісі на Луганщині - дуже дошкульне для Кремля в політичних аспектів. Нові позиції Сил оборони на цій ділянці фронту можуть стати плацдармом для подальшого просування та деокупації області. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.
“Такий плацдарм цілком може бути оформлений. І він почав формуватися. Розуміємо, що кілометр на два – це ротний опорний пункт, і це дуже непогано. Але насправді тут є дуже серйозний ідеологічно-політичний момент. Тому що це Луганщина. Росіяни ніяк не можуть вийти на адміністративні кордони області, яка здебільшого, в основному десь на 99% окупована”, - пояснив Петро Черник. Він також додав, що для Росії в політичному сенсі просування українських військових в Серебрянському лісі - це дуже серйозно та дошкульно.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...