
Просування українських військових в Серебрянському лісі на Луганщині - дуже дошкульне для Кремля в політичних аспектів. Нові позиції Сил оборони на цій ділянці фронту можуть стати плацдармом для подальшого просування та деокупації області. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.
“Такий плацдарм цілком може бути оформлений. І він почав формуватися. Розуміємо, що кілометр на два – це ротний опорний пункт, і це дуже непогано. Але насправді тут є дуже серйозний ідеологічно-політичний момент. Тому що це Луганщина. Росіяни ніяк не можуть вийти на адміністративні кордони області, яка здебільшого, в основному десь на 99% окупована”, - пояснив Петро Черник. Він також додав, що для Росії в політичному сенсі просування українських військових в Серебрянському лісі - це дуже серйозно та дошкульно.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою