Просить мерів міст підтримати протести: Тихановська записала нове звернення (відео)

Світлана Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні.

Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, записала нове відеозвернення, в якому закликала білорусів захистити свій вибір. Звернення Тихановської опубліковано в Youtube-каналі "Країна для життя", передають Патріоти України.

Кандидат в президенти закликала владу країни зупинити насильство на вулицях і назвала ситуацію в Білорусі критичною, а придушення протестів - кривавою бійнею. Також Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні.

Тихановська подякувала співробітникам силових відомств, які відмовилися виконувати злочинні накази по придушенню протестів, а також всім протестувальникам, які зважилися вийти на вулиці або почати страйк.

Вона заявила, що білоруси ніколи більше не захочуть жити при колишній владі, більшість вибрала її президентом, а в перемогу Лукашенка ніхто не вірить. Вона підкреслила, що захист вибору більшості повинен проходити тільки мирними методами. Тихановська також попросила тих, хто голосував за неї, підписатися в гугл-формі, щоб підтвердити свій вибір.

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...