Проситиме про допомогу: Путін відвідає Північну Корею та В'єтнам, - ЗМІ

Правитель Росії Володимир Путін відвідає Північну Корею та В'єтнам у рідкісних поїздках до давніх партнерів, оскільки він стикається з новими викликами у своїй війні проти України. Про це йдеться у матеріалі Bloomberg, передають Патріоти України.

Згідно з заявами Кремля, опублікованими в понеділок, Путін відвідає Північну Корею 18-19 червня, а 19-20 червня вирушить до В'єтнаму. "Поїздка до Північної Кореї стане першою для Путіна з 2000 року. Вона відбудеться, оскільки режим Кім Чен Ина підозрюють у надсиланні ракет і мільйонів боєприпасів, щоб допомогти Путіну в його жорстокому нападі на Україну. Оскільки Київ зараз отримує свіжу зброю на мільярди доларів від своїх союзників США та Європи, вікно для російського прориву звужується", - пише видання.

ЗМІ нагадує, що Північна Корея володіє одними з найбільших запасів артилерії та зброї, сумісних із системами радянської доби, розміщеними на передовій в Україні. При цьому супутникові зображення показують, що поставки зброї набрали обертів після того, як Кім Чен Ин відвідав у вересні російські збройні заводи. Водночас Москва і Пхеньян заперечують поставки зброї, незважаючи на численні докази того, що вони відбуваються.

"Я вважаю, що Кім і Путін продовжать з того місця, на якому вони зупинилися, коли Кім Чен Ин був у Росії у вересні 2023 року, і прагнуть продовжити вдосконалення двосторонніх відносин у багатьох, якщо не у всіх, сферах", – каже Рейчел Міньон Лі, старший науковий співробітник 38 Північної програми в Центрі Стімсона.

На думку експерта, це може означати, що лідери оновлять угоду, ухвалену в 2000 році, щоб включити більш жорсткі формулювання щодо військової співпраці та співпраці в галузі безпеки. "Поки триватиме війна в Україні, відносини Північної Кореї та Росії залишатимуться міцними. Як виглядатимуть стосунки після закінчення війни в Україні, це важче передбачити", — зазначає експерт.

При цьому видання зазначає, що ставки на візит Путіна до В’єтнаму, швидше за все, будуть меншими, хоча країни мають зв'язки, що сягають десятиліть в минуле з Радянського Союзу. "Відносини між В’єтнамом і Росією залишаються теплими, причому Москва також є ключовою зацікавленою стороною в енергетичному секторі В’єтнаму. В’єтсовпетро, спільне підприємство В’єтнаму та Росії, управляє одним із найбільших нафтових родовищ країни в Баххо, яке експлуатується вже близько чотирьох десятиліть", - додає автор статті.

"Тобто про жодні межі 1991 року насправді не йшлося": Український блогер розкрив брехню Кремля щодо умов припинення війни

субота, 20 липень 2024, 21:20

Під час так званих “мирних переговорів” у Стамбулі в квітні 2022 року Росія планувала захопити ще більшу територію України, ніж та, що перебуває під окупацією зараз, передають Патріоти України. Як повідомив український блогер Денис Казанський, про це с...

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...