Просив не приходити на могилу: ЗСУ "відкобзонили" депресивного і "обділеного любов'ю" бурята

Українські військові ліквідували російського окупанта - 22-річного Жаргала Львовича Мухужуєва, який скаржився в соцмережах на своє життя. Про це заявив блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.

Окупант був родом з села Хоринськ в Бурятії. Він з 2020 року командував відділенням комендантського взводу 872-го самохідно-артилерійського полку 127-ї мотострілецької дивізії 5-ї армії центрального військового округу РФ.

Бурят на своїй сторінці в соцмережах не виключав, що він помре і депресивно просив не приходити на його могилу і не "говорити як сильно нудьгували і любили" його. Він додав, що подібне йому потрібно було за життя.

Можна припустити, що цей окупант був обділений любов'ю і турботою. ЗСУ ліквідували його 26 вересня в Запорізькій області.

Російський тиск проти тиску Берліну та Брюсселю: Фіцо виступив проти допомоги Україні, яку хочуть оголосити на саміті НАТО - "Ніякої підтримки війні"

субота, 27 червень 2026, 20:53

Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже

Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...