
Міністерство закордонних справ України направило до МЗС РФ ноту із запитанням, коли і де буде повернуто українських моряків і кораблі, захоплені внаслідок атаки в районі Керченської протоки в листопаді 2018 року. Про це сказала заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в ефірі радіо "НВ", передають Патріоти України.
"Ми вже підготували дипломатичну ноту до РФ. Сьогодні вона піде до російського МЗС. У ноті ми запитуємо, яким чином ми можемо забрати наші кораблі, коли і де, як наші консули можуть забрати наших хлопців із Лефортово", - сказала Зеркаль.
"Завтра ми звертаємося до всіх міністрів закордонних справ, готуємо листи, щоб вони всі звернулися до РФ із тим, що вона зобов'язана виконати рішення Трибуналу - відпустити моряків і судна", - додала заступниця міністра. За словами Зеркаль, звернення буде до глав МЗС усього світу, не лише Європи.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...