"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито обговорювали в Стамбулі, передають Патріоти України.

«Ми не будемо на період переговорів робити будь-яких пауз у бойових діях. Процес має йти», – заявив Лавров.

Також Лавров згадав, що обговорювали долю Харкова та інших регіонів України.

«Треба відсувати лінію, з якої вороги можуть по нас бити. Харків тут відіграє важливу роль... Реалії стали іншими: у нас тепер є «чотири споконвічних регіони», – заявив Лавров.

«Гарантії» нібито передбачали, що захоплені частини України, зокрема, окупований півострів Крим і Донбас мають належати Російській Федерації.

«У цьому «стамбульському документі» були гарантії... Межею серйозності вважалася стаття 5-та Вашингтонського договору про створення Північно-Атлантичного альянсу. Дослівно її не стали відтворювати, але там були узгоджені інші кілька форм... Написано було спеціально, що ці гарантії безпеки не поширюються на Крим і Донбас, що, загалом-то, означало, що їх чіпати не можна, а то ніякі гарантії не діють», – заявив Лавров.

При цьому міністр закордонних справ РФ заявив, що попередження про те, що Росія найближчими роками, у разі поразки України, нападе на країни НАТО, є нібито «нагнітанням загрози», «частиною хитромудрого плану вибивання грошей у своїх парламентів на продовження війни».

Глава російського МЗС заявив, що країна-агресор не довіряє Україні і Кремль переконаний у необхідності продовжити кровопролитну війну. «У Росії є повна переконаність у необхідності сьогодні продовжувати «СВО» в Україні», – цитують Лаврова росЗМІ.

Крім того, російський міністр заявив, що у Китаю є ініціатива глобальної безпеки, яка перегукується з думками Кремля. Росія вимагає – заборонити в Україні існування військових баз і навчань за участю третіх країн за винятком випадків згоди всіх «країн-гарантів», зокрема РФ і Китаю.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...