"Процес пішов": Арестович попередив про підготовку РФ до нових наступальних операцій

Радник Офісу президента України Олексій Арестович прокоментував підготовку росіян до нових наступальних операцій, передають Патріоти України.

"Російські "мобіки", якраз ті, яким пощастило, яких відразу не закинули на фронт, які там 2-3 місяці готувалися, вони поповнили кадрові частини. Зараз ці частини акуратненько, по роті, по батальйону, починають заводити на фронт. Це не десятки тисяч, це поки десяток тисяч. Але процес пішов, вони будуть накопичуватися, вже накопичуються", - говорить Арестович.

Арестович зазначив, що біля Бахмута Росія зосередила 200 000 військовослужбовців, але ця цифра не повинна лякати українців, тому що підготовлених бійців серед цієї кількості окупантів мало.

"Треба зробити так, щоб ця спроба наступати була остання для Російської Федерації. А ось це головне завдання, саме це завдання обговорюється зараз міжнародними партнерами, сьогодні було засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, де теж обговорювалися всі ці питання, а саме, як зробити так, щоб наступ був останнім для РФ", - додав Арестович.

Арестович також додав, що незважаючи на недалекоглядні уми командирів армії РФ, все ж окупанти зрозуміли, що варто відмовитися від наступу в Запорізькій або Харківській областях. Всі сили Росія кине на Донбас, каже радник ОП.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...