Процес триває: Омбудсмен Лубінець розповів, скільки військових з острова Зміїний вже звільнено з полону

З полону вже визволено 30 українських військовополонених з острова Зміїний. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець за результатами зустрічі з рідними військових з острова Зміїний, які нині перебувають у полоні, передають Патріоти України.

Лубінець закликав рідних, які мають будь-яку інформацію щодо українських військовослужбовців, повідомляли про це компетентним органам.

"Окрім того, під час зустрічі озвучили питання складності повернення з полону наших військових, адже саме військові зі Зміїного стали легендою цієї війни — вони прийняли бій, коли багато хто був дезорієнтований", - сказав він.

Лубінець зазначив, що під час емоційного спілкування представники різних відомств розповіли про те, що з полону вже визволили 30 українських військових, які перебували на острові.

"Також у полоні ще лишаються наші військові, яких ми обов`язково визволимо з російського полону", - додав уповноважений. Також на зустрічі були присутні представники Координаційного штабу і Державної прикордонної служби України.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: