Процес запущено: Україна почала полювання на найманців ПВК "Вагнер" по всьому світу, удари в Судані - перший "дзвіночок"

Україна оголосила полювання на найманців приватної військової компанії "Вагнер" в Африці. Спецпризначенці готові їх переслідувати по всьому світу. Про це повідомило видання BILD, передають Патріоти України.

Оглядач BILD Дмитро Сойбель наголосив, що за останні декілька місяців відбулися неодноразові атаки на позиції найманців ПВК "Вагнер" в Судані. Він вважає, що за ударами можуть стояти українці.

"Атака українців у Судані — класична акція, яка б підійшла Кирилу Буданову, голові української військової розвідки, — сказав військовий експерт, засновник СІТ (російська неурядова група аналітиків, яка розслідує на основі відкритих даних події, що відбуваються під час збройних конфліктів) Руслан Левієв.

За його словами, керівник ГУР МОУ Буданов хоче дати зрозуміти, що його люди готові "переслідувати найманців "Вагнера" по всьому світу". Експерт зауважив, що все це має символічне значення, це не змінить нинішнього "тяжкого становища" українців у своїй державі, проте забезпечить "позитивні новини на батьківщині".

ПВК "Вагнер" у Судані

Дмитро Сойбель розповів, що спочатку найманців ПВК "Вагнер" діяли в Судані на прохання диктатора Омара аль-Башира. Проте після його повалення вони стали на бік збройних формувань RSF, що воюють проти армії. Загалом росіяни охороняють золоті копальні та забезпечують контрабанду дорогоцінного металу, який приносить дохід Росії.

"Можемо втратити територію аж до Дніпра": Чим загрожує Україні подальша затримка чи повна відсутність допомоги Заходу

понеділок, 15 квітень 2024, 13:50

Незабаром відбудеться великий наступ росіян, якщо Україна не отримає нової військової допомоги від Заходу. Про це розповів командир Окремої президентської бригади підполковник Павло Куриленко в інтерв'ю британському виданню The Telegraph, передають Пат...

"Ми не можемо збивати балістичні цілі": Окупанти знають, де в Україні їхнім ракетам нічого не загрожує, - військовий експерт

понеділок, 15 квітень 2024, 13:30

Українська ППО не може збивати балістичні цілі. Про це заявив в етері телеканалу "Еспресо" військовий експерт, директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих, передають Патріоти України. «Ми не можемо збивати бал...