"Процитував" статтю мовного закону, якої... не існує: Судді КСУ поставили на місце екс-нардепа від "Опоблоку" (відео)

Олександр Долженков побачив у мовному законі норму, якої там насправді немає.

Олександр Долженков. Фото: скріншот з відео.

На засіданні Конституційного суду України у справі про конституційність закону про функціонування української мови між суддями та екс-нардепом від “Опозиційного блоку”, одним зі співавторів подання, Олександром Долженковим сталася яскрава суперечка, повідомляють Патріоти України.

Долженков побачив у мовному законі норму, якої там немає. У поданні опоблоківців судді виявили і посилання на статтю, якої у тексті закону немає. “Це, мабуть, граматична помилка, тут такої частини немає”, – визнає нардеп ОПЗЖ.

“У нас тут стільки філологів сидить, вони вам скажуть, це не граматична помилка, і багато таких помилок?” – запитав суддя.

“Не має значення, яка, мабуть, це помилка”, – каже Довженков.

“Має значення, оскільки ви вводите в оману Конституційний Суд, цитуючи в конституційному поданні статті, яких не існує у природі”, – наголосив суддя.

Уточнюють в апелянта і термінологію. “Чи відомо вам про те, що термін “російськомовні громадяни” є так званою доктриною Путіна?” – запитав суддя Ігор Сліденко.

“Ні, ваша честь, не відомо, я дотримуюся українського законодавства і Конституції України”, – сказав апелянт.

Джерело: 5 канал

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...