Великобританія, Франція і країни Північної Європи підтримують ініціативу розмістити в Україні десятки тисяч військових у разі укладання угоди про припинення вогню, однак проти цього Німеччина й деякі інші європейські держави. Про це 31 січня написала The Times із посиланням на дипломатичні джерела, передають Патріоти України.
У статті наголошують що країни Балтії й Польща стурбовані тим, що фінансування цієї ініціативи може відволікти такі необхідні ресурси від прикордонних із Росією держав – членів НАТО, залишивши їх беззахисними.
Як підкреслила The Times, у Європі зростає консенсус щодо того, що умовою скеровування миротворців в Україну має стати надання їй гарантій безпеки, а також підтримка президента США Дональда Трампа.
Неназване високопоставлене джерело в уряді Великобританії повідомило ЗМІ, що Європа могла б сформувати наземні війська, але від США потрібне "повітряне прикриття" – за допомогою ЗРК Patriot або літаків, які мають засоби розвідки й спостереження.
Як зазначив співрозмовниик у британській армії, Лондон теоретично міг би скерувати в Україну 10–25 тис. військовослужбовців. Водночас дехто вважає більш реалістичним варіантом скеровування в Україну миротворчих сил під егідою ООН, до складу яких увійшли б військові Індії, Бангладеш і Китаю, повідомила The Times. Очікують, що британський прем'єр Кір Стармер обговорить це питання з лідерами ЄС і генсеком НАТО Марком Рютте на зустрічі у Брюсселі 3 лютого.
У низці провінцій Канади влада почала вводити обмеження або повну заборону на продаж виробленого в США алкоголю. Про це пише газета The Globe and Mail. Ці заходи вжито у відповідь на запровадження США торгових мит у вигляді 25% на канадські товари, пер...
У московському елітному жилому комплексу (ЖК) "Алые Паруса" зранку пролунав вибух. Стверджують про нібито замах на "кримінального авторитета", передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Meduza. Вибух стався о 08:45 (за київським часом) з...