Проти "гнилого компромісу": Президент Чехії сподівається, що війна завершиться перемогою України

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс та лідер Чехії Мілош Земан зустрілися 26 травня. Згодом на спільному брифінгу політики розповіли, що обговорювали, зокрема, й тему війни в Україні, передають Патріоти України.

Земан високо оцінив той факт, що Швейцарія, попри свій нейтральний статус, рішуче підтримала санкції ЄС проти Росії. Президент Чехії висловив сподівання, що війна закінчиться перемогою України, а не "гнилим компромісом".

Земан та Кассіс про війну Росії проти України

Мілош Земан та Ігнаціо Кассіс нагадали на брифінгу, що Швейцарія, попри свій нейтралітет, засудила агресію Росії проти України. "Обидві сторони (Чехія та Швейцарія – ред.) сподіваються, що війну буде закінчено не гнилим компромісом, а перемогою України", – запевнив лідер Чехії.

Кассіс, своєю чергою, додав, що Швейцарія долучилась до низки санкцій, впроваджених Євросоюзом проти країни-агресорки. За словами президента Швейцарської Конфедерації, його держава таким чином дає чіткий сигнал про те, що вона виступає за західні цінності й має чітку позицію стосовно питання війни в Україні.

Відносини між Чехією та Швейцарією

Окрім санкційних обмежень проти Росії та підтримки України, лідери держав також обговорили відносини між своїми країнами. Земан зазначив, що Чехія може надихатися Швейцарією у сфері інновацій, де конфедерація є однією з передових у світі. Крім того, лідер Чехії охарактеризував рівень двосторонніх відносин між країнами, як "відмінний". Земан додав, що це робить міждержавну дискусію ще більш дружньою.

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...