Проти Кремля весь світ: Ізраїльський ілюзіоніст Урі Геллер зробив попередження Путіну і пригрозив "повернути назад" російські ракети

Ізраїльський ілюзіоніст Урі Геллер зробив попередження главі країни-агресора РФ, яка вторглася в Україну, Володимиру Путіну щодо його загрози застосування ядерної зброї, передають Патріоти України.

Фокусник заявив, що у світі є сили набагато більші, ніж у диктатора, і зірка впевнений, що вони втрутяться, щоб перешкодити президентові розпочати ядерну війну. Крім того, сам ілюзіоніст пригрозив повернути назад російські ракети.

"Це попередження Володимиру Путіну. Ходять чутки та повідомлення про те, що ви всерйоз розглядаєте стратегічне застосування ядерного удару по своїх "ворогах на заході". Я також чув, що вашими передбачуваними цілями є військово-морські бази Великобританії, зокрема, на західному узбережжі Тому я роблю цю заяву як серйозне попередження для вас: Якщо ви вдастеся до використання ядерної зброї і вирішите націлитись на Шотландію або будь-яку іншу країну у світі, ваші плани і ваші ракети обернуться проти вас! Я використовую кожну останню молекулу своєї Сили Розуму, щоб завадити вам розпочати ядерну атаку!" – заявив Геллер.

Крім того, він звернувся до Путіна особисто і попередив, що якщо диктатор і надалі розгортатиме свій жахливий курс дій, то найгіршим кінець буде для Росії.

"А тобі, Путін, я говорю так: Крім використання цієї величезної енергії всієї нашої об'єднаної Сили Розуму, є також сили набагато, набагато більші, ніж ви можете собі уявити, які, я впевнений, втрутяться, щоб завадити вам розпочати ядерну війну. Вони спостерігають і чекають, і вони ЗУПИНЯТЬ вас. Не розглядайте цей жахливий курс дій. Будь ласка, зверніть увагу: Якщо продовжувати, найбільше постраждає Росія та її народ. Ваші комп'ютери управління польотами вийдуть з ладу, ваші навігаційні системи відмовлять і ваші ракети вийдуть із ладу! Ви були попереджені", – пригрозив фокусник.

Ілюзіоніст закликав усіх людей у світі приєднатися до цієї витівки. Він попросив допомоги у втіленні ідеї у реальність.

"Будь ласка, припиніть те, що ви робите прямо зараз, і просто витратьте п'ять секунд на день, щоб візуалізувати сяюче енергетичне силове поле, подібне до сліпучого золотого щита в небі, яке відображатиме і відкидатиме будь-які ядерні боєголовки, які намагається завдати Путін", – сказав Геллер.

Зазначимо, Урі Геллер не лише фокусник та ілюзіоніст, він ще менталіст та містифікатор. Став відомий на весь світ завдяки згинанням металевих ложок силою погляду після виступів у серії телешоу, що демонструють його надприродні можливості психокінезу та телепатії. Його уявлення включало згинання сталевих ложок, опис змісту захованих малюнків. Геллер змушував годинник зупинитися чи йти швидше. Він неодноразово заявляв, що виконує свої фокуси завдяки силі волі та розуму. За його словами, вміє знаходити нафту та кімберлітові трубки.

Заступник голови Пентагону пояснив, чому Україні не дають багато систем HIMARS

вівторок, 9 серпень 2022, 12:51

Ракетні системи HIMARS використовуються для точкових ударів. У США впевнені, що Україні не потрібно поставляти сотні таких систем, а лише забезпечити безперервні поставки боєприпасів до них. Про це заявив на брифінгу заступник голови Пентагону Колін Ка...

"Зливав" таємну інформацію: У Харківському управлінні СБУ викрили "крота" російських спецслужб

вівторок, 9 серпень 2022, 12:41

Правоохоронці викрили співробітника Управління Служби безпеки України в Харківській області, який надавав представникам спецслужб Російської Федерації таємну інформацію військового характеру. Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу генерального пр...