
"Проти нас у Луганській області не воюють строковики або молоденькі російські контрактники, у нас воюють ЛНРівці, які за вісім років по вуха у крові. Вони вісім років вбивають, займаються мародерством. Люди з особливим цинізмом ставляться до українців у принципі. Вони за вісім років спалили всі мости", – наголосив Гайдай.
За його словами, цим людям немає чого втрачати, оскільки вони вже є воєнними злочинцями. Гайдай розповів, що в Україні було переконання, що в Луганській області живуть "самі сепари".
"Коли зайняли територію орки, коли наші відійшли й вибудували лінію оборони і коли у Сватовому, Старобільську, у Білокуракіному, у Новопскові люди почали виходити з українськими прапорами на мирні протести, я був настільки до глибини душі приємно здивований... Звісно, я вірив у своїх земляків, але я й тверезо розумів, що [є] родинні зв'язки, різні ситуації бувають", – повідомив очільник ОВД.
Він розповів, що були випадки, коли, допомагаючи літнім жителям Луганської області в побутових питаннях, дізнавалися, що їхні діти воюють проти українських військових на боці "ЛНР".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...