Проти скреп: Facebook видалив майже дві тисячі сторінок, акаунтів і груп, пов'язаних із Росією

У компанії уточнили, що діяльність сторінок не відповідала правилам соцмережі.

Компанія Facebook видалила 1907 сторінок, груп і акаунтів у соціальній мережі, що мають стосунок до Росії, через спам і поведінку, яка не відповідає правилам соцмережі. Про це йдеться в заяві глави відділу кібербезпеки Facebook Натаніеля Глейхера, передають Патріоти України.

"Ми видалили 1907 пов'язаних з Росією сторінок у Facebook, груп і акаунтів, які розсилали спам і, незначною мірою, вели скоординовану діяльність, яка не відповідає правилам (соціальної мережі. - Ред.)", - наголошується в заяві.

У ній уточнюється, що йдеться про 86 сторінок, 64 акаунтів у Facebook і 1757 груп. Невелика кількість груп і сторінок розміщали інформацію за такими тематиками, як політичне становище в Україні, зокрема ситуація на сході країни і місцева політика, патріотизм, українська армія, міграційні проблеми, корупція; також йшлося про ситуацію в Криму.

Зрозуміти Лукашенка: Єрмак закликав до мудрості

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:41

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна повинна зважувати свою реакцію на те, що відбувається в Білорусі. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Почув вашу співучу мову": Зеленський поставив на місце Рабиновича (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:30

Нардеп Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступаючи при цьому українською. Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступа...