Збройним силам Україні необхідно поповнення особового складу, адже ворог має перевагу у 7-10 разів. Про це заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Юрій Содоль, інформує DW, передають Патріоти України.
"Противник перевищує нас у 7-10 разів, у нас брак особового складу. У деяких відділеннях у нас залишилося по два, в деяких — по три-чотири людини, тоді як за статутами їх мало бути 8-10. За тактичними нормативами, це відділення має гарантовано обороняти 100 метрів фронту. Якщо є двоє, вони можуть обороняти 20 метрів фронту", - сказав генерал.
Він зазначив, що ситуація складана і бригада, яка мала б обороняти до 15 кілометрів фронту, через недоукомплектування може тримати лише п'ять, а іноді й менше кілометрів.
"Тому замість одної бригади ми змушені ставити три. А ці дві бригади могли б бути у тиловій смузі, де особовий склад міг перепочити, доукомплектуватися, отримати зброю, пройти нормальну підготовку, щоб замінити ту бригаду або створити ударне угруповання. Тому я дуже прошу, прийміть цей закон — він нам дуже потрібен. Ми тримаємо оборону з останніх сил", - зазначив Содоль.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...