
На Донбасі в районі проведення операції Об'єднаних сил пройшли планові заняття з бойової підготовки, під час яких спільні дії відпрацьовували танкові і механізовані підрозділи. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС, зазначають Патріоти України.
"За легендою навчань, "противник" прорвав оборону піхоти і почав наступ. Танковий взвод у складі трьох танків виїхав до місця зосередження для відбиття нападу. За командою, підрозділ вийшов на вогневий рубіж, відбив умовну ворожу атаку і здійснив контратаку на противника. Знищивши ворожу техніку і захопивши вигідний рубіж, танковий взвод забезпечив закріплення на ньому механізованих підрозділів", - йдеться в повідомленні.
Під час маневрів також були відпрацьовані дії підрозділів в обороні і наступі з відпрацюванням елементів інженерного обладнання позицій, переміщень і зміни позицій, евакуації поранених і пошкодженої техніки з поля бою.


Нагадаємо, що артилеристи провели навчання на півдні України. Маневри провела протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 Рапіра і самохідних протитанкових ракетних комплексів Штурм-С.
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...