"Противник тупцяє на місці": ЗСУ ламають плани окупантів, РФ може перенести наступ, - експерт

Захисники України ламають плани російських окупантів. Вони зупинили наступ загарбників на кількох напрямках. Тому російський диктатор Володимир Путін може змінити терміни або напрямки запланованого наступу. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "FREEДОМ", передають Патріоти України.

Він зазначає, що країна-агресорка зараз "повернулася до використання своєї традиційної армії", тобто воює за рахунок величезної маси військ з низьким технічним забезпеченням. Ці люди пройшли певну підготовку, проте не можна говорити, що вони здатні діяти на полі бою серйозно і вмотивовано, наголошує Грабський.

За словами експерта, окупантам для активних бойових дій не вистачає навчених людей і техніки. Тому загарбники можуть переносити терміни великого наступу, який хоче провести Путін.

"Відчайдушні бої, які ведуть наші війська на Бахмутському напрямку, в районі Авдіївки, Мар'їнки, Вугледара, біля Кремінної, ламають плани російських окупантів. Їм для підтримки такого високого темпу наступу потрібен основний ресурс – люди, і ще раз люди. З технікою у них не все так добре, як їм би хотілося. Тому зараз терміни наступу можуть переноситися, міняти напрямок руху", – зазначає експерт.

Вороги намагалися спробувати просуватися у Запорізькій області, починали атаку в районі Вугледару, проте такі спроби провалилися. Зараз противник тупцях на місці.

Відчайдушні і безуспішні спроби окупантів просунутися на різних напрямках дають можливість припустити, що, незважаючи на велику кількість ресурсів, противник під час запланованого наступу не зможе добитися перемоги оперативного чи тим більше стратегічного рівня. Такий наступ мав би сенс, якби в армії РФ було достатньо сил, щоб атакувати з кількох напрямків. Проте загарбники зараз можуть наступали ледве з одного напрямку, каже Грабський.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...