
Попри напружену для росіян ситуацію в Курській області, ситуація для Сил оборони на Харківщині не змінилася. Вона і далі напружена. Про це в ефірі телемарафону сказав командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" Харківської 92-ї ОШБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України.
За його словами, російські окупанти не мають просування на півночі Харківщини, а ситуація для Сил оборони полегшиться лише у випадку деокупації захоплених ЗС РФ територій.
"СОУ вдається утримувати натиск противника, так і проводити низку заходів щодо позбавлення його можливості вчиняти ударно-штурмові дії на Харківщині, а також утворення передумов для вибиття його з нашої землі. Легше стане тоді, коли область буде повною мірою деокупована і завершиться підготовка оборонних ліній. Противник здійснює певні заходи щодо посилення свого угрупування на інших напрямках, однак зараз ударну-штурмову спроможність противник не втратив, над цим Сили оборони й працюють", — зазначив Федоренко. Він додав, що російські окупанти мають перевагу у кількості дронів, а бійці Сил оборони намагаються її нівелювати.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....