"Противника розбили, він відійшов": Міноборони РФ зробило заяву щодо боїв на Бєлгородщині

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині. Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті, передають Патріоти України.

«4 червня підрозділами прикриття виявлено спробу ДРГ українських терористів переправитися через річку в Новій Таволжанці Білгородської області. По противнику завдано артилерійського удару. Він розпорошений і відійшов», – заявляє російське Міноборони.

Напередодні російські Telegram-канали поширили нібито кадри боїв «Російського добровольчого корпусу» та російських військових у Новій Таволжанці.

Утім, підтвердити достовірність відео було неможливо.

"До Нового года мы должны уничтожить Путина. Это наша задача, а не украинской армии или западных спецслужб": Російський опозиціонер розповів про полювання на диктатора (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 6:15

Російська опозиція поставила за мету знищити нинішнього президента РФ Володимира Путіна до початку 2024 року. Після нього на 100 днів крісло займе голова уряду Росії Михайло Мішустін. "Путина прибьем – очень и очень хочется. Было у нас несколько эпизод...

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...