
Найближчими днями головною "гарячою точкою" фронту буде Сєвєродонецьк. Про це радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко повідомив на брифінгу, передають Патріоти України.
"Вони пробуватимуть робити так зване мале оточення. Велике оточення, яке вони хотіли зробити, - оточення усього нашого угруповання на Донбасі – це вже нереалістично станом на зараз, особливо після нашого контрнаступу на півночі і північному сході Харківської області. Зараз вони сконцентруються на Сєвєродонецьку", - наголосив радник міністра внутрішніх справ.
Він переконаний, що російські окупанти "захлинуться" у боях з підрозділами ЗСУ поблизу Сєвєродонецька й не досягнуть своїх цілей. Коментуючи ситуацію у Маріуполі, Денисенко зазначив, що головне завдання ворога – захопити завод "Азовсталь".
"Про "Азовсталь" тут все зрозуміло. На жаль, єдине їхнє завдання – це захоплення "Азовсталі". Тут немає якихось інших модальностей, і поки що, незважаючи на усі зусилля, чи навіть надзусилля, і президента, і всієї нашої дипломатії, і близьких тих, хто знаходиться зараз на "Азовсталі", - на жаль, поки що особисте рішення Путіна - нічого не змінювати", - сказав Денисенко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....