Угрупування військ РФ, дислокованих у районах Балаклії та Ізюму Харківської області, нібито перекинули на підкріплення окупантів на Донецькому напрямку. Про це йдеться у заяві Міноборони РФ, опублікованій РИА Новости, передають Патріоти України.
"Ухвалено рішення перегрупувати російські війська, які перебувають у районах Балаклії та Ізюму, для нарощування зусиль на Донецькому напрямку", - цитують пропагандисти представників російського міністерства.
Операцію "зі згортання і перекидання" військ нібито проводили впродовж трьох діб шляхом "відволікаючих і демонстраційних заходів з визначенням реальних дій військ".
Раніше російські пропагандисти визнали, що їм довелося покинути Ізюм через наступ української армії. В бік Росії тікають й колаборанти. Прикметно, що у заяві досі немає згадок про звільнення українськими військами Балаклії 8 вересня. Цю ж інформацію раніше вже відмовлялися коментувати у Кремлі, також про неї нічого немає у давніших зведеннях міністерства Шойгу.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...