"Провідна армія": Військовий експерт оцінив нинішній стан ЗСУ та шанси на вступ у НАТО

Рівень підготовки особового складу Збройних сил України відповідає найкращим стандартам країн НАТО. Про це повідомив військовий експерт Дмитро Снєгірьов під час інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"Фактично Збройні сили України є провідною армією зараз на європейському континенті. Ми можемо говорити про те, що рівень оснащеності і головне - рівень підготовки особового складу Збройних сил України відповідає найкращим стандартам країн НАТО", - сказав він.

За його словами, українська сторона вже показала своїми практичними діями, що готова до вступу НАТО. "Питання щодо реформування правоохоронної системи, структур по боротьбі з корупцією, на чому наполягали провідні країни Заходу, це питання суто технічні і внутрішні. Вони не мають завадити Україні в подальшій євроатлантичній інтеграції", - зазначив військовий експерт.

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...