Мер тимчасово захопленого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров заявив, що вибух у «день Росії» був провокацією російських окупантів. Свою думку він висловив в етері телеканалу Еспресо в понеділок, 13 червня, передають Патріоти України.
«Вибух стався біля захопленої приймальні народного депутата України, яку окупанти назвали „міністерством внутрішніх справ“ рашистської федерації. Вибух стався у сміттєвому баку біля входу в приміщення. Під час вибуху постраждали цивільні та колаборанти», — розповів Федоров.
Міський голова припустив, що окупанти проводять зачистку колаборантів і хочуть поширити фейк про те, що за цим стоять українські спецслужби: «...У Мелітополі всі підтримують українську владу і розуміють, хто контролює місто, хто відповідає за безпеку. Уявіть, біля входу до їхнього "МВС" змогли закласти вибухівку і створити вибух. Тільки вони самі змогли це зробити. У цьому місці безліч камер, охорони і військових, тому вибух могли створити лише їхніми руками».
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...