Мер тимчасово захопленого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров заявив, що вибух у «день Росії» був провокацією російських окупантів. Свою думку він висловив в етері телеканалу Еспресо в понеділок, 13 червня, передають Патріоти України.
«Вибух стався біля захопленої приймальні народного депутата України, яку окупанти назвали „міністерством внутрішніх справ“ рашистської федерації. Вибух стався у сміттєвому баку біля входу в приміщення. Під час вибуху постраждали цивільні та колаборанти», — розповів Федоров.
Міський голова припустив, що окупанти проводять зачистку колаборантів і хочуть поширити фейк про те, що за цим стоять українські спецслужби: «...У Мелітополі всі підтримують українську владу і розуміють, хто контролює місто, хто відповідає за безпеку. Уявіть, біля входу до їхнього "МВС" змогли закласти вибухівку і створити вибух. Тільки вони самі змогли це зробити. У цьому місці безліч камер, охорони і військових, тому вибух могли створити лише їхніми руками».
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...