"Проводили транзакції від імені компаній з КНДР": США ввели нові санкції проти російських банків

США ввели нові санкції проти двох російських банків. Про це йдеться в заяві Міністерства фінансів США, передають Патріоти України.

Санкції були введені проти російських банків "Дальневосточный банк" та "Спутник". За оцінками Вашингтона, ці банки "проводили транзакції від імені компаній з КНДР".

Попадання в санкційний список SDN передбачає заморозку активів банків на території США, заборону на транзакції з цими структурами, а також блокування прав на власність на території Штатів.

Як стверджує американський Мінфін, російські установи фінансово або матеріально сприяли ракетній програмі Північної Кореї – зокрема, надаючи їй доступ до фінансових послуг, завдяки чому вона купувала необхідне обладнання.

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...