"Проводили транзакції від імені компаній з КНДР": США ввели нові санкції проти російських банків

США ввели нові санкції проти двох російських банків. Про це йдеться в заяві Міністерства фінансів США, передають Патріоти України.

Санкції були введені проти російських банків "Дальневосточный банк" та "Спутник". За оцінками Вашингтона, ці банки "проводили транзакції від імені компаній з КНДР".

Попадання в санкційний список SDN передбачає заморозку активів банків на території США, заборону на транзакції з цими структурами, а також блокування прав на власність на території Штатів.

Як стверджує американський Мінфін, російські установи фінансово або матеріально сприяли ракетній програмі Північної Кореї – зокрема, надаючи їй доступ до фінансових послуг, завдяки чому вона купувала необхідне обладнання.

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...