Прозахідний Рябошапка це розуміє: "Шанси на справжнє переслідування Порошенка майже нульові", - політолог

Захід дав чіткий сигнал — цього робити не можна.
Віктор Таран. Фото: Укрінформ.

Справи проти п'ятого президента Петра Порошенка завершаться пшиком. Про це сказав політолог Віктор Таран, передають Патріоти України.

"Шанси на переслідування Порошенка майже нульові. Захід дав чіткий сигнал — цього робити не можна. Зеленському вже нагадують про Януковича. На заході будь-які кримінальні справи проти п'ятого президента сприймуть, як політичні. А наслідки будуть, як для Януковича, коли від нього відвернулись західні партнери. Для Зеленського це автоматично відіб'ється на політичній підтримці та отриманні наступного траншу МВФ, будь-якої іншої допомоги.

Генпрокурор Рябошапка не вносить подання. Бо є прозахідним, орієнтується на позицію ЄС і США. Він чудово розуміє політичні наслідки і для себе, і своєї репутації, якщо внесе подання на скасування недоторканності з Порошенка", - каже експерт.

"Слуга народу" проводила внутрішнє опитування, бо у фракції немає голосів на скасування недоторканності. Проросійська група Коломойського, до якої зокрема входять Дубінський, Бужанський намагається наелектризувати ситуацію у фракції. Загострити внутрішній розкол, який і так існує.

"Те, що депутатська недоторканність скасовується з 1 січня — великий міф. Вона залишається у повній мірі. У Кримінальному кодексі залишаються норми, які дозволять депутатам користуватися імунітетом", - також говорить Віктор Таран.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...