Прозахідний Рябошапка це розуміє: "Шанси на справжнє переслідування Порошенка майже нульові", - політолог

Захід дав чіткий сигнал — цього робити не можна.
Віктор Таран. Фото: Укрінформ.

Справи проти п'ятого президента Петра Порошенка завершаться пшиком. Про це сказав політолог Віктор Таран, передають Патріоти України.

"Шанси на переслідування Порошенка майже нульові. Захід дав чіткий сигнал — цього робити не можна. Зеленському вже нагадують про Януковича. На заході будь-які кримінальні справи проти п'ятого президента сприймуть, як політичні. А наслідки будуть, як для Януковича, коли від нього відвернулись західні партнери. Для Зеленського це автоматично відіб'ється на політичній підтримці та отриманні наступного траншу МВФ, будь-якої іншої допомоги.

Генпрокурор Рябошапка не вносить подання. Бо є прозахідним, орієнтується на позицію ЄС і США. Він чудово розуміє політичні наслідки і для себе, і своєї репутації, якщо внесе подання на скасування недоторканності з Порошенка", - каже експерт.

"Слуга народу" проводила внутрішнє опитування, бо у фракції немає голосів на скасування недоторканності. Проросійська група Коломойського, до якої зокрема входять Дубінський, Бужанський намагається наелектризувати ситуацію у фракції. Загострити внутрішній розкол, який і так існує.

"Те, що депутатська недоторканність скасовується з 1 січня — великий міф. Вона залишається у повній мірі. У Кримінальному кодексі залишаються норми, які дозволять депутатам користуватися імунітетом", - також говорить Віктор Таран.

Джерело: Gazeta.ua

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...