
Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у Відні зустрічався з олігархом Дмитром Фірташем, який перебуває в австрійській столиці в очікуванні екстрадиції до США. Він проживав у готелі "Ritz-Carlton". Про це йдеться у розслідуванні українських ЗМІ під назвою "Батальйон Відень 2. Втікачі, родичі, депутати, міністри", передають Патріоти України.
Причому у спілкуванні з журналістами сам чиновник підтвердив факт візиту та зустрічі. "Підтверджую свій візит до Відня 9-11 листопада, куди я прилітав, повертаючись із робочої поїздки до Ізраїлю", – повідомив Арахамія.
Основною метою він назвав обговорення "питання щодо перспектив відкриття зернового коридору для збереження портів Миколаївської області, в якій DF Group володіє портом Ніка-Терра, а також питання врегулювання юридичних спорів, пов'язаних з титановою галуззю". Також Арахамія запевнив, що "на літаках не літав, обідами не годували", потратив на поїздку 1075 євро.
Нагадаємо: у січні та лютому 2021 року, за даними українських ЗМІ, під час локдауну, викликаного пандемією коронавірусу, Арахамія також літав до Відня на приватному літаку, що належить структурам олігарха Дмитра Фірташа, який в Україні перебуває під санкціями РНБО.
Вартість одного перельоту коштувала 24 тисячі євро. Арахамія стверджує, що перельоти оплачувала дружина, тому витрати на них не потрапили до його декларації.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...