Проживав у готелі "Ritz-Carlton": Арахамія прилітав до Відня на зустріч з Фірташем

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у Відні зустрічався з олігархом Дмитром Фірташем, який перебуває в австрійській столиці в очікуванні екстрадиції до США. Він проживав у готелі "Ritz-Carlton". Про це йдеться у розслідуванні українських ЗМІ під назвою "Батальйон Відень 2. Втікачі, родичі, депутати, міністри", передають Патріоти України.

Причому у спілкуванні з журналістами сам чиновник підтвердив факт візиту та зустрічі. "Підтверджую свій візит до Відня 9-11 листопада, куди я прилітав, повертаючись із робочої поїздки до Ізраїлю", – повідомив Арахамія.

Основною метою він назвав обговорення "питання щодо перспектив відкриття зернового коридору для збереження портів Миколаївської області, в якій DF Group володіє портом Ніка-Терра, а також питання врегулювання юридичних спорів, пов'язаних з титановою галуззю". Також Арахамія запевнив, що "на літаках не літав, обідами не годували", потратив на поїздку 1075 євро.

Нагадаємо: у січні та лютому 2021 року, за даними українських ЗМІ, під час локдауну, викликаного пандемією коронавірусу, Арахамія також літав до Відня на приватному літаку, що належить структурам олігарха Дмитра Фірташа, який в Україні перебуває під санкціями РНБО.

Вартість одного перельоту коштувала 24 тисячі євро. Арахамія стверджує, що перельоти оплачувала дружина, тому витрати на них не потрапили до його декларації.

Наші люди - не біженці: В Міграційній службі закликали європейців... не інтегрувати українців

четвер, 28 вересень 2023, 21:30

Державна міграційна служба України просить владу країн, куди виїхали мільйони наших співвітчизників, не створювати для них програми інтеграції, повідомляють Патріоти України. Очільниця відомства Наталія Науменко заявила, що українці за кордоном не є бі...

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...