Прозвучало відверто іронічно: Пригожин анонсував "колосальний наступ" російської армії на Слов'янськ і Краматорськ

Після заявленого окупантами захоплення Бахмута перед російською армією "відкрито оперативний простір", який дає змогу розгорнути "колосальний наступ" із захопленням Краматорська, Слов'янська та інших міст українського Донбасу. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин. У коментарі одному з російських ЗМІ, олігарх розповів про плани його угруповання закінчити передачу позицій в Бахмуті російській регулярній армії до 5 червня, передають Патріоти України.

"Як вже говорив міністр оборони [РФ Сергій Шойгу], після взяття Бахмута відкриється оперативний простір. Оперативний простір відкрито, і російська армія має всі можливості найближчим часом почати колосальний наступ із захопленням Краматорська, Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Часова Яра, тобто "Донбаського кільця", – заявив Пригожин з очевидною саркастичною насмішкою на адресу російського військового командування.

За його словами, "після Донбаського кільця або паралельно з цим" російська армія може зайнятися захопленням підконтрольних ЗСУ територій Херсонської та Запорізької областей, які Володимир Путін встиг записати в російську конституцію разом з Луганською та Донецькою областями. Також Пригожин висловив упевненість, що після повного захоплення зазначених регіонів російське командування визначить, чи потрібен новий "блискавичний рішучий кидок", щоб вийти до Дніпра, тобто захопити всю Лівобережну Україну і стати в оборону по рубежу цієї річки.

"Я думаю, що все в наших силах. Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами. Но пасаран! Азохнвей!" - закінчив Пригожин, явно іронізуючи.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...