"При чому тут Конституція? Я говорю як глава фракції": Як Арахамія пояснював, що Україна все ще парламентсько-президентська республіка на прикладі заяви про звільнення Гончарука

Давид Арахамія зазначив, що парламент контролюється партією президента, хоча Україна - парламентсько-президентська республіка.

Давид Арахамія. Фото: Факти.

Глава фракції Верховної Ради «Слуга народу» Давид Арахамія вважає нормальним, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав заяву про відставку парламенту, як передбачено законодавством, а не президенту Зеленському, повідомляють Патріоти України.

«Це про відносини президента і прем'єра, і ми поки що стоїмо осторонь від цього процесу», - заявив Арахамія ЗМІ в кулуарах Ради.
Він також зазначив, що парламент контролюється партією президента, хоча Україна - парламентсько-президентська республіка. «Є президент, у нього є питання з прем'єром, і ми будемо підтримувати як монобільшість і як представники партії президента позицію президента в цьому питанні», - дав коментар Арахамія.
При цьому він відкинув зауваження, що такі дії не передбачені Конституцією. «При чому тут Конституція? Я говорю як глава фракції: ми партія президента і підтримуємо рішення президента в цьому питанні», - заявив Арахамія.
Джерело: LB.ua

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...