Приборкання Мадури: Борис Джонсон таємно літав до союзника Путіна говорити про Україну, - ЗМІ

Один з найбільших інтелектуалів західного істеблішменту продовжує свої дипломатичні вправи по ізоляції московського диктатора

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон таємно відвідав столицю Венесуели Каракас. Там він обговорив війну Росії проти України з венесуельським президентом Ніколасом Мадуро. Про це повідомляє The Sunday Times.

За даними джерел видання, Джонсон прибув до Каракасу на приватному літаку з Домініканської Республіки, де відпочивав разом з родиною. Він пробув у столиці Венесуели менше доби.

Із Мадуро британський експрем'єр обговорив ситуацію в Україні на тлі занепокоєння західних дипломатичних та розвідувальних кіл тим, що багата на нафту соціалістична Венесуела може постачати зброю або іншу військову допомогу Росії.

Йшлося також про умови покращення відносин із Великою Британією, яка не визнає правомірність Мадуро. Обговорили, зокрема, проведення вільних та справедливих президентських виборів у цьому році. А також деескалацію напруженості у відносинах з Гайаною, колишньою британською колонією, що має значні ресурси нафти й мінералів у регіоні Ессекібо.

Видання наголошує, що такі переговори "неординарні" через стан двосторонніх відносин та загальну невизначеність у відносинах Заходу з Венесуелою, яка, у свою чергу, є найбільшим світовим виробником нафти та стійким прихильником президента РФ Володимира Путіна.

Армія Путіна невдовзі вичерпає можливості наступу: Експерт дав прогноз, скільки треба протриматись ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 7:37

Ситуацію на східному фронті в Україні важко, але можливо стабілізувати. Зокрема, з огляду на те, що після семи місяців наступу сили російської армії починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань озброєння для ЗСУ. Таку думку військови...

Все погано? НАТО знадобиться два тижні, щоб допомогти Польщі, Литві чи Румунії у разі нападу РФ, - Годжес

середа, 29 травень 2024, 6:30

Якщо Росія нападе на одну з країн НАТО, то цій державі доведеться чекати не менше двох тижнів, поки союзники по блоку прийдуть на допомогу. Усе залежатиме від того, чи матиме країна попередження про потенційну атаку і чи матимуть лідери сміливість поча...