Приборкання недоімперії: США задоволені, як крайні санкції впливають на Росію. Подробиці

Запроваджені проти РФ санкції США призвели до результатів, які "досить близькі" до очікувань Вашингтона. Про це заявив провідний міжнародний представник Білого дому Даліп Сингх, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters

Пряма мова: "Наш намір полягав в тому, щоб діяти пропорційно і бути цілеспрямованими в нашому підході, а також показати, що у нас є можливість зазнати набагато більших втрат, якщо Росія продовжить або посилить свою поведінку.

Результати наразі досить близькі до того, на що ми сподівалися".

Деталі: Зазначається, що санкції створюють важелі впливу на дипломатичний процес і були частиною стратегії адміністрації щодо розморожування відносин з Москвою, які погіршилися після вступу на посаду Джо Байдена в січні.

Нагадаємо, 15 квітня адміністрація президента США Джо Байдена запровадила нові санкції проти РФ через її дії проти суверенітету та інтересів США – втручання у вибори та кібератаки. З США також висилають 10 російських дипломатів, оскільки серед них є представники спецслужб РФ.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...