Приборкання войовничості Пекіну: США залишать свій новітній авіаносець біля берегів Тайваню

Перший раунд у "битві нервів" прогнозовано залишився за Вашингтоном. Тепер США залишається закріпити досягнутий успіх, не давши КНР реалізувати свої погрози до того, як керівництву червоного Китаю доведеться згорнути свою войовничу риторику.

У Пентагоні прийняли рішення залишити на невизначений час авіаносець USS Ronald Reagan біля берегів Тайваню для спостереження за ситуацією через військові навчання Китаю, передають Патріоти України.

У Білому домі заявили, що не мають наміру загострювати ситуацію навколо Тайваню, але і залишати води Тайваню поки не планують. У відповідь на візит спікера Палати представників США Ненсі Пелосі на Тайвань Пекін почав навчання з бойовими стрільбами, запуском ракет і маневрами військових кораблів навколо острова.

Природа була проти: Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині, але щось пішло не так (фото)

четвер, 11 серпень 2022, 12:14

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися...

"Окупанти ломанулися слідом, але...": Епічне відео "мобілізації" в Луганську з несподіваною розв'язкою

четвер, 11 серпень 2022, 11:44

Російські терористи та бойовики "ЛНР" продовжують спроби мобілізувати чоловіче населення окупованого Луганська на війну проти Збройних сил України. У мережі з'явилося нове відео з окупованого міста, на якому місцеві карателі "полюють" за потенційними м...