
Російські загарбники за допомогою прокремлівських видань розповсюджують фейкові новини про неймовірні знахідки в Україні. За кілька днів окупанти "знайшли" в Україні "бойові наркотики" та знищені патогени збудників чуми та сибірської виразки. Фото- і відеодоказів не публікують. Про це пише підконтрольне Кремлю ЗМІ "РИА Новости", передають Патріоти України.
Спочатку, 5 березня, окупанти повідомили, що під Маріуполем виявили лабораторії, де виробляли "бойові" наркотики для українських "нацистів". Про все це повідомляв так званий "кореспондент РІА Новости" з "місця подій". Водночас, ні фото, ні відео з "бойовими" наркотиками окупанти не опублікували.
Зокрема, на прокремлівському сайті заявили, що знайшли "шприци, колби, якісь порошки, препарати, цілий якийсь виробничий маленький комплекс". Один із окупантів сказав, що усе це "наркотичні речовини - причина тупості, недоумства та відваги українських націоналістів". Також окупанти посилаються на якихось "місцевих жителів Харкова", які розповідали їм, що по місту ходять "націоналісти з шаленими очима".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...