Придбає ракети AMRAAM: Угорщина підписала зі США найбільшу військову угоду в історії

Сума угоди була названа в розмірі 850 млн євро, що значно перевищує озвучену на початку травня цифру у 230 млн доларів.

Угорщина підписала зі США найбільшу військову угоду в історії з купівлі засобів протиповітряної оборони. Про це повідомляє DW, передають Патріоти України.

Мова йде про придбання американських ракет для зенітного ракетного комплексу норвезького виробництва. Офіційний Будапешт придбає американські ракети AMRAAM в компанії Raytheon до зенітного ракетного комплексу NASAMS. Сума угоди була названа в розмірі 850 млн євро, що значно перевищує озвучену на початку травня цифру у 230 млн доларів.

Тоді мова йшла про 60 ракет AIM-120 C-7/C-8 AMRAAMER і 2 запасні секції системи наведення до цього типу ракет, а також 4 тренувальних ракети типу AMRAAMER. Відповідні ракети від США необхідні Угорщині в рамках закупівлі системи ППО NASAMS.

В вересні 2019 року стало відомо про те, що норвезька компанія Kongsberg готова запропонувати Будапешту саме систему NASAMS для яких потрібно 180 аналогічних ракет. Розробка системи ППО NASAMS була завершена в 1998 році.

Одна батарея такої системи ППО складається із 12 пускових установок (по 6 ракет кожна), 8 радарів типу AN/MPQ-64 Sentinel, оптико-електронного комплексу наведення,центру управління вогнем. Використання ракети «повітря-повітря» AIM-120C-7/C-8 AMRAAMER в якості перехоплювача дозволяє збільшити радіус дії системи ППО NASAMS до 40 км.

З архіву ПУ. Вони повертаються! Соня Кошкіна повідомила про появу в Україні одіозного соратника Януковича

четвер, 24 вересень 2020, 17:30

Юрій Колобов прилітав в аеропорт "Бориспіль" з Австрії. Відома українська журналістка Соня Кошкіна вражена новиною про повернення в Україну одіозного чиновника часів Віктора Януковича. Вона повідомила про те, що в кінці серпня в країну прилітав екс-мін...

Кремль вимагатиме воду для Криму в обмін на зустріч із Путіним, - ЗМІ

четвер, 24 вересень 2020, 16:56

Днями очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук закликав змінити Мінські домовленості й наголосив, що ці документи "не допомагають, а заважають Україні" Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на матеріал "ДС" "Вода в Крим в обмін на зустріч ...