Цивільне населення на окупованому Донбасі не бажає підтримувати фінансово найманців гібридної армії РФ, які воюють на передовій. Про це написав сепаратистський Telegram-канал "Донбаський Кейс", передають Патріоти України.
Нещодавно група "Гуманітарні волонтери Новоросії" оголосила в Мережі збір коштів на ковдри для бойовиків на передовій. Пост подивилися 5 тисяч осіб, але жодного пожертвування "волонтери" так і не дочекалися. Група не змовчала і висловила претензії жителям ОРДЛО, які не бажають спонсорувати найманців.
"Придется бойцам, как обычно, кутаться всякой драной ветошью", - написали вони.
Важливо зазначити, що була потрібна найманцям досить скромна сума - близько 40 тис руб (16 тис грн) для закупівлі 40 ковдр. Інцидент показовий. Жителі ОРДЛО, очевидно, байдужі до долі найманців на передовій і не вважають їх своїми захисниками.

Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...