Цивільне населення на окупованому Донбасі не бажає підтримувати фінансово найманців гібридної армії РФ, які воюють на передовій. Про це написав сепаратистський Telegram-канал "Донбаський Кейс", передають Патріоти України.
Нещодавно група "Гуманітарні волонтери Новоросії" оголосила в Мережі збір коштів на ковдри для бойовиків на передовій. Пост подивилися 5 тисяч осіб, але жодного пожертвування "волонтери" так і не дочекалися. Група не змовчала і висловила претензії жителям ОРДЛО, які не бажають спонсорувати найманців.
"Придется бойцам, как обычно, кутаться всякой драной ветошью", - написали вони.
Важливо зазначити, що була потрібна найманцям досить скромна сума - близько 40 тис руб (16 тис грн) для закупівлі 40 ковдр. Інцидент показовий. Жителі ОРДЛО, очевидно, байдужі до долі найманців на передовій і не вважають їх своїми захисниками.

У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...