Цивільне населення на окупованому Донбасі не бажає підтримувати фінансово найманців гібридної армії РФ, які воюють на передовій. Про це написав сепаратистський Telegram-канал "Донбаський Кейс", передають Патріоти України.
Нещодавно група "Гуманітарні волонтери Новоросії" оголосила в Мережі збір коштів на ковдри для бойовиків на передовій. Пост подивилися 5 тисяч осіб, але жодного пожертвування "волонтери" так і не дочекалися. Група не змовчала і висловила претензії жителям ОРДЛО, які не бажають спонсорувати найманців.
"Придется бойцам, как обычно, кутаться всякой драной ветошью", - написали вони.
Важливо зазначити, що була потрібна найманцям досить скромна сума - близько 40 тис руб (16 тис грн) для закупівлі 40 ковдр. Інцидент показовий. Жителі ОРДЛО, очевидно, байдужі до долі найманців на передовій і не вважають їх своїми захисниками.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....