"Придется по-другому": Екс-нардеп-втікач пригрозив Україні через видачу російських паспортів на Донбасі

Після того, як на Донбасі почнуть масово роздавати російські паспорти, у Кремля з'явиться офіційний привід "захищати українців" на цій території. Таку погрозу озвучив екс-нардеп від ""Партії регіонів", який втік до "ЛНР", Володимир Олійник, повідомляють Патріоти України.

"...Мова все ж таки про масову видачу — сотням тисяч людей. Якщо це почнеться — виникне міжнародний прецедент. Якщо Донбас отримає російські паспорти — отже, на цій території живуть російські громадяни. Читаємо Російську Конституцію: громадянин Російської Федерації перебувають під захистом держави. Де б він не був. У США така сама позиція", — наголосив він. Правда, при цьому визнав, що Донбас "є частиною України". "Але сигнал надійде серйозний — якщо ви, у Києві, не можете врегулювати це питання, то доведеться діяти інакше", — стверджує він.

"Прочитали й оху*ли": Соколова відреагувала на інтерв'ю Коломойського американському ЗМІ (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:21

Журналістка зізналася, що раніше поважала олігарха за низку вчинків. Українська журналістка Яніна Соколова різко відреагувала на інтерв'ю бізнесмена і колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, в якому він запропонував "дружити з Росі...

"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:00

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна ...